kdelibs4 - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
gl: Non se pode iniciar o novo proceso.
    Poida que o sistema acadase o máximo de ficheiros abertos ou que o se acadase o número máximo de ficheiros abertos que se lle permite a vostede.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
gl: Non se pode crear o novo proceso.
    Poida que o sistema acadase o máximo de procesos posíbeis ou que se acadase o máximo de procesos que se lle permite usar a vostede.

en: KDEInit could not launch '%1'
gl: KDEInit non puido iniciar «%1»

en: Could not find service '%1'.
gl: Non se puido atopar o servizo «%1».

en: Service '%1' must be executable to run.
gl: O servizo «%1» debe ser executábel.

en: Service '%1' is malformatted.
gl: O servizo «%1» está mal formatado.

en: Launching %1
gl: Estase a iniciar %1

en: Unknown protocol '%1'.
gl: Non se coñece o protocolo «%1».

en: Could not find the '%1' plugin.
gl: Non se puido atopar o complemento «%1».

en: Error loading '%1'.
gl: Erro ao cargar «%1».

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit5.
gl: klauncher: Este programa non está pensado para iniciarse manualmente.
    klauncher: Iníciase automaticamente por kdeinit5.
