kdelibs4 - en to hsb translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
hsb: Njemóžu nowy proces startować.
    Snano je hižo maksimalna ličba datajow wočinjena.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
hsb: Njemóžu nowy proces stworić.
    Snano běži hižo maksimalna ličba procesow na tutym systemje.

en: Could not find service '%1'.
hsb: Njemóžach service '%1' namakać

en: Service '%1' is malformatted.
hsb: Service '%1' je hubjenje formatowany.

en: Launching %1
hsb: Startuju %1

en: Unknown protocol '%1'.
hsb: Njeznaty protokol '%1'.
