kdelibs4 - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
hy: Հնարավոր չէ թողարկել պրոցեսը։
    Հնարավոր է խախտվել է բաց նիշքերի առավելագույն չափը։

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել պրոցես։
    Հնարավոր է խախտվել է պրոցեսների առավելագույն չափը։

en: KDEInit could not launch '%1'
hy: KDEInit չի կարող թողարկել «%1».

en: Could not find service '%1'.
hy: Հնարավոր չէ հայտնաբերել ծառայությունը «%1».

en: Service '%1' must be executable to run.
hy: Ծառայություն «%1» պետք է լինի կատարվող թողարկման համար։

en: Service '%1' is malformatted.
hy: Ծառայություն «%1» ունի սխալ ֆորմատ։

en: Launching %1
hy: Թողարկվում է %1

en: Unknown protocol '%1'.
hy: Անհայտ պրատակոլ «%1».
