kdelibs4 - en to lb translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
lb: Kann deen neie Prozess net starten.
    Déi maximal Unzuel vun opgemaachen Dateie kéint erreecht sinn oder déi vun iech agestallte maximal Unzuel vun opgemaachen Dateie kéint erreecht sinn.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
lb: Kann keen neie Prozess erstellen.
    Déi maximal Unzuel vu Prozesser kéint erreecht sinn oder déi vun iech agestallte maximal Unzuel vu Prozesser kéint erreecht sinn.

en: Could not find service '%1'.
lb: Konnt de Service '%1' net fannen.

en: Service '%1' is malformatted.
lb: De Service '%1' huet ën ongültege Format.

en: Launching %1
lb: %1 gëtt gestart

en: Unknown protocol '%1'.
lb: Onbekannte Protokoll '%1'.
