kdelibs4 - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
lt: Nepavyko pradėti naujo proceso.
    Sistema pasiekė maksimalų galimų atverti failų skaičių, arba jūs pasiekėte maksimalų jums leidžiamą galimų atverti failų skaičių.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
lt: Nepavyko sukurti naujo proceso.
    Sistema pasiekė maksimalų galimų procesų skaičių, arba jūs pasiekėte maksimalų jums leidžiamą procesų skaičių.

en: KDEInit could not launch '%1'
lt: KDEInit nesugebėjo paleisti „%1“

en: Could not find service '%1'.
lt: Nepavyko rasti tarnybos „%1“.

en: Service '%1' must be executable to run.
lt: Tarnyba „%1“ privalo būti vykdomoji, norint ją paleisti.

en: Service '%1' is malformatted.
lt: Tarnyba „%1“ yra blogai suformuota.

en: Launching %1
lt: Paleidžiama %1

en: Unknown protocol '%1'.
lt: Nežinomas protokolas "%1".

en: Could not find the '%1' plugin.
lt: Nepavyko rasti papildinio "%1".

en: Error loading '%1'.
lt: Klaida įkeliant „%1“.

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit5.
lt: klauncher: Ši programa neturėtų būti paleidžiama rankiniu būdu.
    klauncher: Ją automatiškai paleidžia kdeinit5.
