kdelibs4 - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
ms: Tidak dapat mulakan proses baru.
    Sistem mungkin telah mencecah bilangan maksimum fail terbuka yang mungkin atau bilangan maksimum fail terbuka yang anda dibenarkan guna telah dicecah.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
ms: Tidak dapat mencipta proses baru.
    Sistem mungkin telah cecah bilangan maksimum proses yang mungkin atau bilangan maksimum proses yang anda dibenarkan guna telah dicecah.

en: Could not find service '%1'.
ms: Tidak dapat mencari servis '%1'.

en: Service '%1' must be executable to run.
ms: Servis '%1' mestilah boleh-laksana untuk dilaksanakan.

en: Service '%1' is malformatted.
ms: Servis '%1' punah diformatkan.

en: Launching %1
ms: Melancarkan %1

en: Unknown protocol '%1'.
ms: Protokol tidak diketahui '%1'.
