kdelibs4 - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
ne: नयाँ प्रक्रिया सुरु गर्न अक्षम ।
    प्रणाली सम्भव खुला फाइलको अधिकतम सङ्ख्यामा पुग्यो वा तपाईँले प्रयोग गर्न अनुमति दिनु भएको खुला फाइलको अधिकतम सङ्ख्यामा पुगेकोछ ।

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
ne: नयाँ प्रक्रिया सिर्जना गर्न अक्षम ।
    प्रणाली सम्भवत खुला फाइलको अधिकतम सङ्ख्यामा पुग्यो वा तपाईँले प्रयोग गर्न अनुमति दिनु भएको खुला फाइलको अधिकतम सङ्ख्यामा पुगेकोछ ।

en: Could not find service '%1'.
ne: '%1' सेवा फेला पार्न सकेन ।

en: Service '%1' is malformatted.
ne: '%1' सेवा विकृत ढाँचाबद्ध गरिएको छ ।

en: Launching %1
ne: %1 सुरुआत गर्दैछ

en: Unknown protocol '%1'.
ne: अज्ञात प्रोटोकल '%1' ।
