kdelibs4 - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
oc: Impossible d'aviar un processús novèl.
    Lo sistèma a probablement atent lo nombre maximal de fichièrs doberts o lo maximum que sètz autorizat a dobrir.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
oc: Impossible de crear un processús novèl.
    Lo sistèma a probablement atent lo nombre maximal de processús creats o lo maximum que sètz autorizat a crear.

en: Could not find service '%1'.
oc: Impossible de trobar lo servici '%1'.

en: Service '%1' is malformatted.
oc: Lo servici «%1» es mal formatat

en: Launching %1
oc: Aviada de %1

en: Unknown protocol '%1'.
oc: Protocòl «%1» desconegut.
