kdelibs4 - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
pl: Nie można rozpocząć nowego procesu.
    Być może osiągnięto maksymalną liczbę plików otwartych w systemie albo maksymalną liczbę plików otwartych przez użytkownika.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
pl: Nie można utworzyć nowego procesu.
    Być może osiągnięto maksymalną liczbę procesów w systemie albo maksymalną liczbę procesów użytkownika.

en: KDEInit could not launch '%1'
pl: KDEInit nie może uruchomić '%1'

en: Could not find service '%1'.
pl: Nie można znaleźć usługi '%1'.

en: Service '%1' must be executable to run.
pl: Usługa '%1' musi być wykonywalna, żeby można ją było uruchomić.

en: Service '%1' is malformatted.
pl: Usługa '%1' jest zniekształcona.

en: Launching %1
pl: Uruchamianie %1

en: Unknown protocol '%1'.
pl: Nieznany protokół '%1'.

en: Could not find the '%1' plugin.
pl: Nie można znaleźć wtyczki '%1'.

en: Error loading '%1'.
pl: Błąd wczytywania '%1'.

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit5.
pl: klauncher: ten program nie jest przeznaczony do samodzielnego działania.
    klauncher: program jest wykorzystywany przez kdeinit5.
