kdelibs4 - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
se: Ii sáhttán álggahit ođđa proseassa.
    Vuogádat sáhttá leat rahpan nu máŋga fiilla go lea vejolaš dahje leat rahpan nu ollu fiilla go dus lea lohpi.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
se: Ii sáhttán ráhkadit ođđa proseassa.
    Vuogádagas dáidá leat nu ollu proseassat jođus go lea lohppi dahje dus dáidá leat nu ollu proseassat jođus juo mii dus lea lohppi.

en: KDEInit could not launch '%1'
se: KDEInit ii sáhttán álggahit «%1».

en: Could not find service '%1'.
se: Ii gávdnan bálvalusa "%1"

en: Service '%1' must be executable to run.
se: Bálvalus «%1» ferte leat vuojehahtti jus galgá sáhttit vuodjit dan.

en: Service '%1' is malformatted.
se: Bálvalus «%1» lea boasttohámát.

en: Launching %1
se: Álggaheamen %1

en: Unknown protocol '%1'.
se: Amas protokolla «%1».
