kde4libs - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
sq: Nuk mund të nisim proçesin e ri.
    Sistemi mund të ketë arritur numrin maksimal të skedarëve të hapur që juve ju lejohet të përdorni.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
sq: Nuk mund të krijojmë proçesin e ri.
    Sistemi mund të ketë arritur numrin maksimal të skedarëve të hapur që juve ju lejohet të përdorni.

en: Could not find service '%1'.
sq: Nuk mund të gjejmë shërbimin '%1'.

en: Service '%1' is malformatted.
sq: Shërbimi '%1' është i keqformatuar.

en: Launching %1
sq: Duke nisur %1

en: Unknown protocol '%1'.
sq: Protokoll i panjohur '%1'.
