kdelibs4 - en to tg translation catalogue (11 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
tg: Раванди нав оғоз карда намешавад.
    Эҳтимол аст, ки низом бо шумораи имконпазири файлҳои кушодашуда дучор шуд ё ин ки низом мувофиқи иҷозатҳои шумо бо меъёри зиёда аз шумораи имконпазири файлҳои кушодашуда дучор шуд.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
tg: Раванди нав эҷод карда намешавад.
    Эҳтимол аст, ки низом бо шумораи имконпазири равандҳои ҷорӣ дучор шуд ё ин ки низом мувофиқи иҷозатҳои шумо бо меъёри зиёда аз шумораи имконпазири равандҳои ҷорӣ дучор шуд.

en: KDEInit could not launch '%1'
tg: KDEInit раванди '%1'-ро оғоз карда натавонист

en: Could not find service '%1'.
tg: Хидмати '%1' ёфт нашуд.

en: Service '%1' must be executable to run.
tg: Хидмати '%1' барои ба кор бурдан иҷрошаванда аст.

en: Service '%1' is malformatted.
tg: Хидмати '%1' дар шакли нодуруст аст.

en: Launching %1
tg: Оғозкунии %1

en: Unknown protocol '%1'.
tg: Протоколи номаълум: '%1'.

en: Could not find the '%1' plugin.
tg: Васлаки '%1' ёфт нашуд.

en: Error loading '%1'.
tg: Хатои боркунии '%1'.

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit5.
tg: klauncher: Ин барнома бояд ба таври дастӣ оғоз карда нашавад.
    klauncher: Он ба таври худкор аз ҷониби kdeinit5 оғоз карда мешавад.
