kio_man - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
af: Nota: Indien jy 'n man bladsy in jou eie taal lees, wees bedag daarop dat dit moontlik foute kan bevat of verouderd mag wees. Indien jy twyfel, kyk na die Engelse weergawe.

en: User Commands
af: Gebruikeropdragte

en: System Calls
af: Stelselroepe

en: Subroutines
af: Subroetines

en: Perl Modules
af: Perl-modules

en: Network Functions
af: Netwerkfunksies

en: Devices
af: Toestelle

en: File Formats
af: Lêerformate

en: Games
af: Speletjies

en: Miscellaneous
af: Verskeie

en: System Administration
af: Stelsel Administrasie

en: Local Documentation
af: Plaaslike Dokumentasie

en: New
af: Nuwe

en: Generating Index
af: Indeks word gegenereer
