kio_bookmarks - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Root
ar: جذر

en: Places
ar: أماكن

en: Could not find bookmarks config
ar: لم يعثر على ضبط العلامات

en: Could not find bookmarks editor
ar: لم يعثر على محرر العلامات

en: Wrong request: %1
ar: طلب خاطئ: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
ar: لا يوجد علامات لعرضها

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ar: ملف CSS الخاص بـ kio_bookmarks غير موجود. ستظهر المخرجات بشكل سيء. 
    افحص تثبيتك.

en: My Bookmarks
ar: علاماتي
