kio-extras - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Activities
ast: Actividaes

en: Loading...
ast: Cargando…

en: The Activity Manager is not running
ast: El xestor d'actividáes nun ta n'execución

en: Link to the current activity
ast: Enllaciar a l'actividá actual

en: Link to:
ast: Enllaciar a:

en: Current activity
ast: Actividá actual

en: Activity
ast: Actividá
