kio_bookmarks - en to be@latin translation catalogue (6 entries)

en: Root
be@latin: Korań

en: Places
be@latin: Miescy

en: Wrong request: %1
be@latin: Kiepski zapyt: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
be@latin: Jašče zusim niama zakładak.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
be@latin: Nie ŭdałosia znajści fajł CSS dla modulu „kio_bookmarks”.Usio budzie kiepska vyhladać. Spraŭdź svaju instalacyju.

en: My Bookmarks
be@latin: Maje zakładki
