kio-extras - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
bg: Необработен код за грешка AFC '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
bg: Необработен код за грешка при housearrest '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
bg: Необработен код за грешка на instproxy '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
bg: Устройството е заключено. Моля, въведете кода за достъп на устройството и опитайте отново.

en: You have denied this computer access to the device.
bg: Отказали сте на този компютър достъп до устройството.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
bg: Трябва да разрешите на този компютър достъп до устройството. Моля, приемете на устройството и опитайте отново.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
bg: Не може да се осъществи достъп до устройството. Уверете се, че то е отключено и позволява на този компютър да получи достъп до него.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
bg: Необработен lockdownd код '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
bg: Необработен sbservices код '%1'

en: Apple Devices
bg: Устройства на Apple

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
bg: Приложения

[ctx: Placeholder is device name]
en: %1 (Apps)
bg: %1 (Приложения)

en: Cannot read without opening file first
bg: Не може да се чете, без първо да се отвори файл

en: Cannot seek without opening file first
bg: Не може да се търси, без първо да се отвори файл

en: Cannot write without opening file first
bg: Не може да се записва, без първо да се отвори файл

en: Cannot rename between devices.
bg: Не може да се преименува между устройствата.
