kio_bookmarks - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Places
bg: Места

en: Could not find bookmarks config
bg: Не може да се намери конфигурационен файл на отметки

en: Could not find bookmarks editor
bg: Не може да се намери редактор на отметки

en: Wrong request: %1
bg: Неправилно запитване: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
bg: Още няма отметки.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
bg: kio_bookmarks CSS файлът не е открит. Резултатът няма да изглежда добре.
    Проверете инсталацията.

en: My Bookmarks
bg: Моите отметки
