kio_thumbnail - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
bg: Няма зададен вид по MIME.

en: No or invalid size specified.
bg: Няма зададена или е зададена невалидна дължина.

en: Cannot create thumbnail for directory
bg: Грешка при създаване умалено копие за директорията

en: No plugin specified.
bg: Няма зададена приставка.

en: Cannot load ThumbCreator %1
bg: Грешка при зареждането генератора на умалени копия за %1

en: Cannot create thumbnail for %1
bg: Грешка при генерирането умалено копие на %1

en: Failed to create a thumbnail.
bg: Грешка при генерирането на умалено копие.

en: Could not write image.
bg: Грешка при записа на изображението.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
bg: Грешка при свързването към споделената памет %1

en: Image is too big for the shared memory segment
bg: Изображението е твърде голямо за споделената памет
