kio_fish - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
bg: Свързване...

en: Initiating protocol...
bg: Инициализиране на протокола...

en: Local Login
bg: Локално включване

en: SSH Authentication
bg: Автентикация в SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
bg: Да

[ctx: @action:button]
en: No
bg: Не

en: Disconnected.
bg: Прекъсната връзка
