kio_man - en to br translation catalogue (12 entries)

en: User Commands
br: Urzhiadoù arveriad

en: System Calls
br: Galvioù reizhiad

en: Subroutines
br: Isroudennadoù

en: Devices
br: Trobarzhelloù

en: File Formats
br: Furmadoù ar restroù

en: Games
br: C'hoarioù

en: Miscellaneous
br: A bep seurt

en: System Administration
br: Melestradur ar Reizhiad

en: Kernel
br: Kalon

en: Local Documentation
br: Teuliadur lec'hel

en: New
br: Nevez

en: Generating Index
br: Emaon o krouiñ ar meneger
