kio-extras - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
ca: No s'ha especificat cap tipus MIME.

en: No or invalid size specified.
ca: Mida no especificada o no vàlida.

en: Cannot create thumbnail for directory
ca: No s'ha pogut crear la miniatura per al directori

en: No plugin specified.
ca: No s'ha especificat cap connector.

en: Cannot load ThumbCreator %1
ca: No s'ha pogut carregar ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
ca: No s'ha pogut crear la miniatura per a %1

en: Failed to create a thumbnail.
ca: No s'ha pogut crear una vista en miniatura.

en: Could not write image.
ca: No s'ha pogut escriure la imatge.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
ca: No s'ha pogut annexar al segment de la memòria compartida %1

en: Image is too big for the shared memory segment
ca: La imatge és massa gran per al segment de la memòria compartida
