kio-extras - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
ca: No s'ha pogut trobar una versió de NFS que admeti la màquina «%1»

en: The NFS protocol requires a server host name.
ca: El protocol NFS requereix un nom de màquina del servidor.

en: Empty destination
ca: Destinació buida

en: RPC error %1, %2
ca: Error de l'RPC: %1, %2

en: Filename too long
ca: Nom de fitxer massa llarg

en: Disk quota exceeded
ca: Quota de disc excedida

en: NFS error %1, %2
ca: Error NFS %1, %2

en: Unknown target
ca: Objectiu desconegut
