kio-extras - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
ca: Frase de pas incorrecta o no vàlida

en: Could not allocate callbacks
ca: No s'han pogut assignar les crides de retorn

en: Could not set log verbosity.
ca: No s'ha pogut establir el nivell de detall del registre.

en: Could not set log userdata.
ca: No s'ha pogut establir la dada d'usuari del registre.

en: Could not set log callback.
ca: No s'ha pogut establir la crida de retorn del registre.

en: SFTP Login
ca: Accés SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
ca: Utilitzeu el camp d'entrada del nom d'usuari per a contestar aquesta qüestió.

en: Please enter your password.
ca: Si us plau, introduïu la vostra contrasenya.

en: Site:
ca: Lloc:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
ca: No s'ha pogut llegir l'enllaç: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
ca: No s'ha pogut crear cap sessió SSH nova.

en: Could not set a timeout.
ca: No s'ha pogut establir cap temps d'espera.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
ca: No s'ha pogut desactivar l'algorisme de Nagle.

en: Could not set compression.
ca: No s'ha pogut establir cap compressió.

en: Could not set host.
ca: No s'ha pogut establir el servidor.

en: Could not set port.
ca: No s'ha pogut establir cap port.

en: Could not set username.
ca: No s'ha pogut establir cap nom d'usuari.

en: Could not parse the config file.
ca: No s'ha pogut analitzar el fitxer de configuració.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
ca: S'està obrint la connexió SFTP amb el servidor %1:%2

en: Could not get server public key type name
ca: No s'ha pogut obtenir el nom de tipus de la clau pública del servidor

en: Could not create hash from server public key
ca: No s'ha pogut crear el resum de la clau pública del servidor

en: Could not create fingerprint for server public key
ca: No s'ha pogut crear l'empremta digital de la clau pública del servidor

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
ca: No s'ha trobat la clau %1 de l'ordinador per a aquest servidor, però existeix un altre tipus de clau.
    Un atacant podria canviar la clau del servidor per defecte per a confondre al client fent-lo creure que la clau no existeix.
    Si us plau, contacteu amb l'administrador del sistema.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
ca: Canvi d'identitat de l'ordinador

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
ca: <para>La clau de l'ordinador per al servidor <emphasis>%1</emphasis> ha canviat.</para><para>Això podria significar que hi ha un falsejament de DNS («DNS SPOOFING») o que l'adreça IP del servidor i la seva clau de servidor han canviat al mateix temps.</para><para>L'empremta digital de la clau %2 enviada pel servidor remot és:<bcode>%3</bcode>Segur que voleu continuar amb la connexió?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
ca: Fallada en la verificació de l'ordinador

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
ca: <para>No s'ha pogut establir l'autenticitat de l'ordinador <emphasis>%1</emphasis>.</para><para>L'empremta digital de la clau %2 és:<bcode>%3</bcode>Segur que voleu continuar la connexió?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
ca: Connecta igualment

en: Authentication failed.
ca: Ha fallat en l'autenticació.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
ca: Ha fallat en l'autenticació. El servidor no ha enviat cap mètode d'autenticació

en: Please enter your username and password.
ca: Si us plau, introduïu el vostre nom d'usuari i contrasenya.

en: Incorrect username or password
ca: Nom d'usuari o contrasenya incorrectes

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
ca: No s'ha pogut sol·licitar el subsistema SFTP. Comproveu que l'SFTP estigui actiu en el servidor.

en: Could not initialize the SFTP session.
ca: No s'ha pogut inicialitzar la sessió SFTP.

en: Successfully connected to %1
ca: S'ha connectat correctament amb %1

en: Invalid sftp context
ca: Context SFTP no vàlid

en: Could not change permissions for
    %1
ca: No s'han pogut canviar els permisos per a
    %1
