kio-extras - en to ca@valencia translation catalogue (9 entries)

en: Activities
ca@valencia: Activitats

en: Loading...
ca@valencia: S'està carregant...

en: The Activity Manager is not running
ca@valencia: El gestor d'activitats no s'està executant

en: Link to the current activity
ca@valencia: Enllaça amb l'activitat actual

en: Unlink from the current activity
ca@valencia: Separa de l'activitat actual

en: Link to:
ca@valencia: Enllaça amb:

en: Unlink from:
ca@valencia: Separa de:

en: Current activity
ca@valencia: Activitat actual

en: Activity
ca@valencia: Activitat
