kio-extras - en to ca@valencia translation catalogue (16 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
ca@valencia: Codi d'error AFC no gestionat «%1»

en: Unhandled housearrest error code '%1'
ca@valencia: Codi d'error «horsearrest» no gestionat «%1»

en: Unhandled instproxy error code '%1'
ca@valencia: Codi d'error «instproxy» no gestionat «%1»

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
ca@valencia: El dispositiu està blocat. Introduïu el codi d'accés en el dispositiu i torneu-ho a provar.

en: You have denied this computer access to the device.
ca@valencia: S'ha denegat l'accés d'este ordinador al dispositiu.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
ca@valencia: Cal que permeteu que este ordinador accedisca al dispositiu. Accepteu la sol·licitud en el dispositiu i torneu-ho a provar.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
ca@valencia: No s'ha pogut accedir al dispositiu. Assegureu-vos que estiga desbloquejat i permeta que este ordinador hi accedisca.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
ca@valencia: Codi «lockdownd» no gestionat «%1»

en: Unhandled sbservices code '%1'
ca@valencia: Codi «sbservices» no gestionat «%1»

en: Apple Devices
ca@valencia: Dispositius d'Apple

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
ca@valencia: Aplicacions

[ctx: Placeholder is device name]
en: %1 (Apps)
ca@valencia: %1 (Aplicacions)

en: Cannot read without opening file first
ca@valencia: No s'ha pogut llegir sense obrir abans el fitxer

en: Cannot seek without opening file first
ca@valencia: No s'ha pogut buscar sense obrir abans el fitxer

en: Cannot write without opening file first
ca@valencia: No s'ha pogut escriure sense obrir abans el fitxer

en: Cannot rename between devices.
ca@valencia: No s'ha pogut canviar de nom entre dispositius.
