kio-extras - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
ca@valencia: No s'ha pogut trobar una versió de NFS que admeta l'amfitrió «%1»

en: The NFS protocol requires a server host name.
ca@valencia: El protocol NFS requerix un nom d'amfitrió del servidor.

en: Failed to initialise protocol
ca@valencia: No s'ha pogut restablir el protocol

en: RPC error %1, %2
ca@valencia: S'ha produït un error de l'RPC: %1, %2

en: Filename too long
ca@valencia: Nom de fitxer massa llarg

en: Disk quota exceeded
ca@valencia: Quota de disc excedida

en: NFS error %1, %2
ca@valencia: Error NFS %1, %2

en: Unknown target
ca@valencia: Objectiu desconegut
