kio_bookmarks - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Places
cs: Místa

en: Could not find bookmarks config
cs: Nelze najít nastavení záložek

en: Could not find bookmarks editor
cs: Nelze najít editor záložek

en: Wrong request: %1
cs: Neplatný požadavek: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
cs: Neexistují ještě žádné záložky k zobrazení.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
cs: CSS soubor kio_bookmarks nebyl nalezen. Výstup nebude vypadat hezky.
    Zkontrolujte svou instalaci.

en: My Bookmarks
cs: Moje záložky
