kio_nfs - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
cs: Nelze najít verzi NFS, kterou hostitel '%1' podporuje

en: The NFS protocol requires a server host name.
cs: Protokol NFS vyžaduje název hostitele.

en: Failed to initialise protocol
cs: Selhala inicializace protokolu

en: RPC error %1, %2
cs: Chyba RPC %1, %2

en: Filename too long
cs: Název souboru je příliš dlouhý

en: Disk quota exceeded
cs: Disková kvóta překročena

en: NFS error %1, %2
cs: Chyba NFS %1, %2

en: Unknown target
cs: Neznámý cíl
