kio_thumbnail - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
cs: Žádný MIME typ nebyl zadán.

en: No or invalid size specified.
cs: Velikost nebyla zadána nebo je chybná.

en: Cannot create thumbnail for directory
cs: Nelze vytvořit náhled adresáře

en: No plugin specified.
cs: Nebyl zadán žádný modul.

en: Cannot load ThumbCreator %1
cs: Nelze načíst ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
cs: Nelze vytvořit náhled %1

en: Failed to create a thumbnail.
cs: Chyba při vytváření náhledu.

en: Could not write image.
cs: Nelze zapsat obrázek.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
cs: Selhání při přidání segmentu sdílené paměti %1

en: Image is too big for the shared memory segment
cs: Obrázek je pro segment sdílené paměti příliš velký
