kio_nfs - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
el: Αδυναμία εύρεσης μιας NFS έκδοσης που υποστηρίζει ο υπολογιστής %1

en: The NFS protocol requires a server host name.
el: Το NFS πρωτόκολλο απαιτεί ένα όνομα εξυπηρετητή.

en: Failed to initialise protocol
el: Αποτυχία αρχικοποίησης πρωτοκόλλου

en: RPC error %1, %2
el: Σφάλμα RPC %1, %2

en: Filename too long
el: Πολύ μεγάλο όνομα αρχείου

en: Disk quota exceeded
el: Το μερίδιο δίσκου έχει ξεπεραστεί

en: NFS error %1, %2
el: Σφάλμα NFS %1, %2

en: Unknown target
el: Άγνωστος προορισμός
