kio_fish - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
el: Σύνδεση...

en: Initiating protocol...
el: Αρχικοποίηση πρωτοκόλλου...

en: Local Login
el: Τοπική σύνδεση

en: SSH Authentication
el: Ταυτοποίηση SSH

en: Disconnected.
el: Αποσυνδεδεμένο.
