kio_bookmarks - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Root
eo: Radiko

en: Places
eo: Lokoj

en: Could not find bookmarks config
eo: Ne eblis trovi agordon de legosignoj

en: Could not find bookmarks editor
eo: Ne eblis trovi redaktilon de legosignoj

en: Wrong request: %1
eo: Malbona peto: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
eo: Ne estas ankoraŭ montrendaj legosignoj.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
eo: CSS-dosiero kio_bookmarks ne troveblas. Eligo malbele aspektas.
    Bonvole kontrolu vian instaladon.

en: My Bookmarks
eo: Miaj legosignoj
