kio_nfs - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
eo: Ne povas trovi NFS-version kiun gastiganto '%1' subtenas

en: The NFS protocol requires a server host name.
eo: La NFS-protokolo postulas servilan gastigantan nomon.

en: Failed to initialise protocol
eo: Malsukcesis pravalorigi protokolon

en: RPC error %1, %2
eo: RPC-eraro %1, %2

en: Filename too long
eo: Tro longa dosiernomo

en: Disk quota exceeded
eo: Diskkvoto superiĝis

en: NFS error %1, %2
eo: NFS-eraro %1, %2

en: Unknown target
eo: Nekonata celo
