kio_thumbnail - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
eo: Neniu MIME-tipo specifita.

en: No or invalid size specified.
eo: Neniu aŭ nevalida grando specifita.

en: Cannot create thumbnail for directory
eo: Miniaturo por dosierujo ne kreeblas

en: No plugin specified.
eo: Neniu kromprogramo specifita.

en: Cannot load ThumbCreator %1
eo: ThumbCreator %1 ne ŝargeblas

en: Cannot create thumbnail for %1
eo: Miniaturo por %1 ne kreeblas

en: Failed to create a thumbnail.
eo: Kreado de miniaturo fiaskis.

en: Could not write image.
eo: La bildo ne skribeblas.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
eo: Alkroĉado al kunhavigita memoro-segmento %1 fiaskis

en: Image is too big for the shared memory segment
eo: La bildo estas tro granda por la kunhavigita memoro-segmento
