kio_sftp - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
eo: Malĝusta aŭ nevalida pasfrazo

en: Could not allocate callbacks
eo: Ne eblis asigni revokojn

en: Could not set log verbosity.
eo: Ne eblis agordi protokolvortecon.

en: Could not set log userdata.
eo: Ne eblis agordi registri uzantdatumojn.

en: Could not set log callback.
eo: Ne eblis agordi protokolrevokon.

en: SFTP Login
eo: SFTP ensaluto

en: Use the username input field to answer this question.
eo: Uzu la uzantnoman enigkampon por respondi ĉi tiun demandon.

en: Please enter your password.
eo: Bonvolu enigi vian pasvorton.

en: Site:
eo: Retejo:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
eo: Ne eblis legi ligilon: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
eo: Ne eblis krei novan SSH-seancon.

en: Could not set a timeout.
eo: Ne eblis agordi tempon.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
eo: Ne eblis malŝalti la Algoritmon de Nagle.

en: Could not set compression.
eo: Ne eblis agordi kunpremadon.

en: Could not set host.
eo: Ne eblis agordi gastiganton.

en: Could not set port.
eo: Ne eblis agordi pordon.

en: Could not set username.
eo: Ne eblis agordi uzantnomon.

en: Could not parse the config file.
eo: Ne eblis analizi la agordosieron.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
eo: Malfermante SFTP-konekton al gastiganto %1:%2

en: Could not get server public key type name
eo: Ne eblis ricevi la nomon de la tipo de publika ŝlosilo de la servilo

en: Could not create hash from server public key
eo: Ne eblis krei hash de servila publika ŝlosilo

en: Could not create fingerprint for server public key
eo: Ne eblis krei fingrospuron por servila publika ŝlosilo

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
eo: %1 gastiganta ŝlosilo por ĉi tiu servilo ne estis trovita, sed alia tipo de ŝlosilo ekzistas.
    Atakanto povus ŝanĝi la defaŭltan servilan ŝlosilon por konfuzi vian klienton pensante, ke la ŝlosilo ne ekzistas.
    Bonvolu kontakti vian sistemadministranton.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
eo: Gastiganta Identeca Ŝanĝo

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
eo: <para>La gastiga ŝlosilo por la servilo <emphasis>%1</emphasis> ŝanĝiĝis.</para><para>Ĉi tio povus aŭ signifi, ke DNS-ŝlosilo okazas aŭ la IP-adreso por la gastiganto kaj ĝia gastiga ŝlosilo ŝanĝiĝis. samtempe.</para><para>La ŝlosila fingrospuro %2 sendita de la fora gastiganto estas:<bcode>%3</bcode>Ĉu vi certas, ke vi volas daŭrigi la konekton?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
eo: Fiasko de Konfirmo de Gastiganta

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
eo: <para>La aŭtentikeco de gastiganto <emphasis>%1</emphasis> ne povas esti establita.</para><para>La ŝlosila fingrospuro %2 estas:<bcode>%3</bcode>Ĉu vi certas, ke vi volas daŭrigi konekti?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
eo: Konekti Ĉiuokaze

en: Authentication failed.
eo: La aŭtentigo fiaskis.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
eo: Aŭtentigo malsukcesis. La servilo sendis neniujn aŭtentigajn metodojn

en: Please enter your username and password.
eo: Bonvolu tajpi vian salutnomon kaj pasvorton.

en: Incorrect username or password
eo: Nevalida salutnomo aŭ pasvorto

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
eo: Ne eblas peti la SFTP-subsistemon. Certigu, ke SFTP estas ebligita sur la servilo.

en: Could not initialize the SFTP session.
eo: Ne eblis pravalorigi la SFTP-seancon.

en: Successfully connected to %1
eo: Sukcesis konekti al %1

en: Invalid sftp context
eo: Nevalida sftp-kunteksto

en: Could not change permissions for
    %1
eo: Ne eblis ŝanĝi la permesojn por
    %1
