kio-extras - en to eo translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
eo[0]: Forgesi dosieron
eo[1]: Forgesi dosierojn

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
eo[0]: Forgesi Lokon
eo[1]: Forgesi Lokojn

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
eo: Forigi la elektita(j)n dosiero(j)n aŭ loko(j)n el la lastatempe uzata listo en Dolphin kaj en la menuoj de Plasma. Ĉi tio ne forigas aŭ movas la rimedo(j)n.

en: Recent Documents
eo: Lasttempaj Dokumentoj

en: Recent Files
eo: Lastatempaj Dosieroj

en: Recent Locations
eo: Lastatempaj Lokoj
