kio6_fish - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Connecting...
es: Conectando…

en: Initiating protocol...
es: Iniciando protocolo…

en: Local Login
es: Inicio de sesión local

en: SSH Authentication
es: Autenticación SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
es: Sí

en: Disconnected.
es: Desconectado.
