kio_thumbnail - en to et translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
et: MIME tüüpi pole määratud.

en: No or invalid size specified.
et: Suurus on määramata või vigane.

en: Cannot create thumbnail for directory
et: Kataloogi pisipildi loomine nurjus

en: No plugin specified.
et: Pluginat pole määratud.

en: Cannot load ThumbCreator %1
et: Pisipildilooja %1 laadimine nurjus

en: Cannot create thumbnail for %1
et: %1 pisipildi loomine nurjus

en: Failed to create a thumbnail.
et: Pisipildi loomine nurjus.

en: Could not write image.
et: Pildi kirjutamine nurjus.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
et: Lisamine jagatud mälu segmendile %1 nurjus

en: Image is too big for the shared memory segment
et: Pilt on jagatud mälu segmendile liiga suur
