kio_sftp - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
et: Vale või vigane paroolifraas

en: Could not allocate callbacks
et: Tagasiside eraldamine nurjus

en: Could not set log verbosity.
et: Logi teaberohkuse määramine nurjus.

en: Could not set log userdata.
et: Kasutajaandmete logimine nurjus.

en: Could not set log callback.
et: Tagasiside logimine nurjus

en: SFTP Login
et: SFTP kasutajanimi

en: Use the username input field to answer this question.
et: Kasuta sellele küsimusele vastamiseks kasutajanime sisestamise välja.

en: Please enter your password.
et: Palun sisesta parool.

en: Site:
et: Sait:

en: Could not create a new SSH session.
et: Uus SSH seansi loomine nurjus.

en: Could not set a timeout.
et: Aegumise määramine nurjus

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
et: Nagle'i algoritmi keelamine nurjus.

en: Could not set compression.
et: Tihenduse määramine nurjus.

en: Could not set host.
et: Masina määramine nurjus.

en: Could not set port.
et: Pordi määramine nurjus.

en: Could not set username.
et: Kasutajanime määramine nurjus.

en: Could not parse the config file.
et: Seadistustefaili parsimine nurjus.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
et: SFTP ühenduse avamine masinasse %1:%2

en: Could not get server public key type name
et: Serveri avaliku võtme tüübi nime hankimine nurjus

en: Could not create hash from server public key
et: Räsi loomine serveri avaliku võtme põhjal nurjus

en: Could not create fingerprint for server public key
et: Sõrmejälje loomine serveri avaliku võtmele nurjus

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
et: Serveri %1 masinavõtit ei leitud, kuid on olemas teist laadi võti.
    Ründaja võib muuta serveri vaikevõtit, et panna klient arvama, nagu poleks võtit olemaski.
    Palun võta ühendust oma süsteemiadministraatoriga.
    %2

en: Authentication failed.
et: Autentimine nurjus.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
et: Autentimine nurjus. Server ei saatnud ühtegi autentimisviisi

en: Please enter your username and password.
et: Palun sisesta kasutajanimi ja parool.

en: Incorrect username or password
et: Vale kasutajanimi või parool

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
et: SFTP alamsüsteemi päring nurjus. Kontrolli, kas SFTP on serveris ikka lubatud.

en: Could not initialize the SFTP session.
et: SFTP seansi initsialiseerimine nurjus.

en: Successfully connected to %1
et: Ühendus edukalt loodud masinasse %1

en: Invalid sftp context
et: Vigane sftp kontekst

en: Could not change permissions for
    %1
et: %1
    õiguste muutmine nurjus
