kio-extras - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
eu: Ezin du aurkitu «%1» ostalariak onartzen duen NFS bertsiorik

en: The NFS protocol requires a server host name.
eu: NFS protokoloak zerbitzariaren ostalari-izen bat behar du.

en: Failed to initialise protocol
eu: Protokoloa hasieratzea huts egin du

en: RPC error %1, %2
eu: RPC errorea %1, %2

en: Filename too long
eu: Fitxategi-izen luzeegia

en: Disk quota exceeded
eu: Disko-kuota gainditu da

en: NFS error %1, %2
eu: NFS errorea %1, %2

en: Unknown target
eu: Jomuga ezezaguna
