kio-extras - en to eu translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
eu[0]: Ahaztu fitxategia
eu[1]: Ahaztu fitxategiak

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
eu[0]: Ahaztu kokalekua
eu[1]: Ahaztu kokalekuak

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
eu: Hautatutako fitxategia(k) edo kokalekua(k) Dolphin-en edo Plamaren menuetako azkenaldian erabilitako zerrendatik kentzen d(it)u. Horrek ez d(it)u baliabidea(k) kentzen edo mugitzen.

en: Recent Documents
eu: Azkenaldiko dokumentuak

en: Recent Files
eu: Azkenaldiko fitxategiak

en: Recent Locations
eu: Azkenaldiko kokalekuak
