kio_thumbnail - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
eu: Ez da MIME motarik zehaztu.

en: No or invalid size specified.
eu: Tamainarik ez da zehaztu, edo baliogabea da.

en: Cannot create thumbnail for directory
eu: Ezin da sortu direktoriorako koadro txikirik.

en: No plugin specified.
eu: Ez da pluginik adierazi.

en: Cannot load ThumbCreator %1
eu: Ezin da kargatu ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
eu: Ezin da koadro txikirik sortu honentzat: %1

en: Failed to create a thumbnail.
eu: Huts egin du koadro txiki bat sortzean.

en: Could not write image.
eu: Ezin izan da idatzi irudia.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
eu: Huts egin du %1 memoria partekatuko segmentuari eranstean

en: Image is too big for the shared memory segment
eu: Irudia handiegia da memoria partekatuko segmentuarentzat
