kio-extras - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
eu: Maneiatu gabeko AFC errore-kodea '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
eu: Maneiatu gabeko «housearrest» errore-kodea '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
eu: Maneiatu gabeko «instproxy» errore-kodea '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
eu: Gailua giltzatuta dago. Mesedez, sartu pasa-kodea gailuan eta saiatu berriz.

en: You have denied this computer access to the device.
eu: Ordenagailu honi gailuan sartzea ukatu diozu.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
eu: Ordenagailu horri gailura sartzen utzi behar diozu. Mesedez, onartu gonbita gailuan eta saiatu berriz.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
eu: Ezin du gailua atzitu. Ziurtatu giltzapetik askatuta dagoela eta ordenagailu horri atzitzen uzten diola.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
eu: Maneiatu gabeko «lockdownd» kodea '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
eu: Maneiatu gabeko «sbservices» kodea '%1'

en: Apple Devices
eu: Apple gailuak

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
eu: Aplikazioak

en: Cannot read without opening file first
eu: Ezin du irakurri aurrena fitxategia ireki gabe

en: Cannot seek without opening file first
eu: Ezin du bilatu aurrena fitxategia ireki gabe

en: Cannot write without opening file first
eu: Ezin du idatzi aurrena fitxategia ireki gabe

en: Cannot rename between devices.
eu: Ezin du gailuen artean berrizendatu.
