kio_sftp - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Could not allocate callbacks
fa: نتوانست callbackها را اختصاص دهد

en: Could not set log verbosity.
fa: نتوانست طول واقعه نگاری را تنظیم کند.

en: SFTP Login
fa: ورود SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
fa: از جای خالی نام کاربری برای پاسخ به این سوال استفاده کنید.

en: Please enter your password.
fa: لطفاً نام کاربر و اسم رمز خود را وارد کنید.

en: Site:
fa: پایگاه:

en: Could not create a new SSH session.
fa: نتوانست نشست SSH جدیدی ایجاد کند.

en: Could not set a timeout.
fa: نتوانست timeout را تنظیم کند.

en: Could not set compression.
fa: نتوانست فشرده‌سازی را تنظیم کند.

en: Could not set host.
fa: نتوانست میزبان را تنظیم کند.

en: Could not set port.
fa: نتوانست درگاه را تنظیم کند.

en: Could not set username.
fa: نتوانست نام کاربری را تنظیم کند.

en: Could not parse the config file.
fa: نتوانست پرونده‌ی تنظیمات را تجزیه و تحلیل کند.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
fa: باز کردن اتصال SFTP به میزبان %1:%2

en: Authentication failed.
fa: خرابی در احراز هویت.

en: Please enter your username and password.
fa: لطفاً، نام کاربر و اسم رمز خود را وارد کنید.

en: Incorrect username or password
fa: نام کاربر یا اسم رمز نادرست

en: Could not initialize the SFTP session.
fa: نتوانست نشست SFTP جدیدی را شروع کند.

en: Successfully connected to %1
fa: با موفقیت به %1 متصل شد

en: Could not change permissions for
    %1
fa: نتوانست مجوزها را برای
    %1 تغییر دهد
