kio-extras - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
fi: Käsittelemätön AFC-virhekoodi ”%1”

en: Unhandled housearrest error code '%1'
fi: Käsittelemätön housearrest-virhekoodi ”%1”

en: Unhandled instproxy error code '%1'
fi: Käsittelemätön instproxy-virhekoodi ”%1”

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
fi: Laite on lukittu. Anna laitteen salasana ja yritä uudelleen.

en: You have denied this computer access to the device.
fi: Olet estänyt tätä tietokonetta käyttämästä laitetta.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
fi: Tietokoneen on annettava käyttää laitetta. Hyväksy kehote laitteella ja yritä uudelleen.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
fi: Laitetta ei voi käyttää. Varmista, ettei sitä ole lukittu ja että se sallii tämän koneen käyttävän sitä.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
fi: Käsittelemätön lockdownd-koodi ”%1”

en: Unhandled sbservices code '%1'
fi: Käsittelemätön sbservices-koodi ”%1”

en: Apple Devices
fi: Apple-laitteet

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
fi: Sovellukset

[ctx: Placeholder is device name]
en: %1 (Apps)
fi: %1 (Sovellukset)

en: Cannot read without opening file first
fi: Tiedostoa ei voi lukea avaamatta sitä ensin

en: Cannot seek without opening file first
fi: Tiedostoa ei voi etsiä avaamatta sitä ensin

en: Cannot write without opening file first
fi: Tiedostoon ei voi kirjoittaa avaamatta sitä ensin

en: Cannot rename between devices.
fi: Nimeä ei voi muuttaa laitteiden välillä.
