kio_bookmarks - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Root
fi: Juuri

en: Places
fi: Sijainnit

en: Could not find bookmarks config
fi: Kirjanmerkkiasetuksia ei löytynyt

en: Could not find bookmarks editor
fi: Kirjanmerkkimuokkainta ei löytynyt

en: Wrong request: %1
fi: Virheellinen pyyntö : %1

en: There are no bookmarks to display yet.
fi: Kirjanmerkkejä ei ole saatavilla.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
fi: CSS-tiedostoa ei löytynyt. Tarkista asennus.

en: My Bookmarks
fi: Kirjanmerkit
