kio_nfs - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
fi: Ei löydy NFS-versiota, jota ”%1” tukisi

en: The NFS protocol requires a server host name.
fi: NFS-yhteyskäytäntö vaatii palvelimen konenimen.

en: Failed to initialise protocol
fi: Yhteyskäytännön alustaminen epäonnistui

en: RPC error %1, %2
fi: RPC-virhe %1, %2

en: Filename too long
fi: Liian pitkä tiedostonimi

en: Disk quota exceeded
fi: Sallittu levytila on täynnä.

en: NFS error %1, %2
fi: NFS-virhe %1, %2

en: Unknown target
fi: Tuntematon kohde
