kio_thumbnail - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
fi: MIME-tyyppiä ei ole määritelty.

en: No or invalid size specified.
fi: Kokoa ei ole määritelty tai se on määritelty virheellisesti.

en: Cannot create thumbnail for directory
fi: Kansiolle ei voitu luoda pienoiskuvaa

en: No plugin specified.
fi: Liitännäistä ei ole määritelty.

en: Cannot load ThumbCreator %1
fi: Ei voitu ladata ThumbCreatoria-liitännäistä %1

en: Cannot create thumbnail for %1
fi: Ei voida luoda pienoiskuvaa kohteelle %1

en: Failed to create a thumbnail.
fi: Pienoiskuvakkeen luonti epäonnistui.

en: Could not write image.
fi: Ei voida tallentaa kuvaa.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
fi: Jaetun muistin segmenttiä %1 ei voitu liittää

en: Image is too big for the shared memory segment
fi: Kuva on liian iso jaetun muistin segmentille
