kio-extras - en to fi translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
fi[0]: Unohda tiedosto
fi[1]: Unohda tiedostot

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
fi[0]: Unohda sijainti
fi[1]: Unohda sijainnit

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
fi: Poista valitut tiedostot tai sijainnit viimeisimpien tiedostojen luetteloista Dolphinin ja Plasman valikoista. Tämä ei poista tai siirrä itse tiedostoja.

en: Recent Documents
fi: Viimeaikaiset tiedostot

en: Recent Files
fi: Viimeaikaiset tiedostot

en: Recent Locations
fi: Viimeaikaiset sijainnit
